Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/masterbit/ftp/isuzu/truck2/index.php5 on line 25
Bezpieczeństwo w ISUZU
ISUZU D-MAX
ISUZU / Informacje o produkcie / Bezpieczeństwo

Całkowite zaufanie

Bezpieczeństwo stanowi dla ISUZU absolutny priorytet. Ciesząc się przestrzenią i nieograniczoną wolnością możesz być pewien, że nad Twoim bezpieczeństwem czuwają zaawansowane systemy i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Wzmocniona kabina

Modele gamy N i F zostały zaprezentowane w Japonii pod koniec 2007 roku i mogą pochwalić się najbardziej nowoczesnym projektem konstrukcji kabin. Kabiny posiadają konstrukcję z zamkniętych profili w okolicy progu, co powoduje obniżenie całkowitej masy i jednocześnie podwyższa sztywność konstrukcji. Wzmocnione usztywnienia przodu kabiny sięgają od dolnego brzegu przedniego okna aż do podłogi, co odpowiada za ograniczenie deformacji w przypadku zderzenia czołowego.

Isuzu - Truck for life Isuzu - Truck for life

Dolna rama łącząca kabinę z ramą podwozia wykonana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości, tym samym jest lekka i niezwykle mocna. Przednia część ramy ma konstrukcję z profili zamkniętych w kierunku od boku do boku zapewniając odpowiednią wytrzymałość i sztywność kabiny. Wzdłużne belki ramy wykonane są w przekrojach zamkniętych.

Isuzu - Truck for life

W drzwiach bocznych dodatkowo umieszczone są zintegrowane wzmocnienia boczne z aluminium.

Poduszki powietrzne

Isuzu - Truck for life
Ciężarówki ISUZU gamy N i F oferowane są w standardzie z dwoma dwustopniowymi przednimi poduszkami powietrznymi, przy czym elementami ochrony pasażerów są także napinacze i ograniczniki obciążenia na obu zewnętrznych pasach bezpieczeństwa.

Isuzu - Truck for lifeWszystkie pojazdy ISUZU gamy Serii N i F są standardowo wyposażone w system zapobiegający blokowaniu hamulców ABS, w połączeniu z zautomatyzowaną skrzynią biegów Neestronic2, także systemem antypoślizgowym ASR i asystentem ruszania pod górę HSA (Hill Start Assist) lub hamulcem wydechowym (w gamie N również w standardzie).

Bezpieczeństwo bierne i czynne

Oprócz niezwykle sztywnej kabiny modele należące do gamy N i F wyposażone są w szereg elementów bezpieczeństwa czynnego i biernego. Wiele z nich, również u dobrze znanych i uznanych marek na rynku, należy do wyposażenia ponadstandardowego. Wszystkie modele ISUZU są wyposażone w ochronę zabezpieczającą przed najechaniem z przodu i z tyłu, co przyczynia się głównie do ochrony innych użytkowników drogi.
Isuzu - Truck for life
Isuzu - Truck for life
Isuzu - Truck for life
TOP