Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/masterbit/ftp/isuzu/truck2/index.php5 on line 25
ISUZU przyjazny dla środowiska
ISUZU D-MAX
ISUZU / Informacje o produkcie / Przyjazny dla środowiska

Silnik ISUZU ... sekretem wysokiej wydajności oraz redukcji zużycia paliwaJednym z głównych aspektów w świecie ISUZU jest troska o środowisko naturalne powiązana z osiąganiem najlepszej efektywności pracy silnika. Z tego względu firma ISUZU stosuje w projektowaniu innowacyjne technologie, a w produkcji wykorzystuje najnowocześniejsze techniki produkcyjne.

Dowodem wysokiego poziomu technologicznego silników ISUZU jest fakt nie tylko spełnienia aktualnie obowiązujących norm emisji spalin Euro 5EEV ale także dużo bardziej rygorystycznych norm emisji Euro 6.Isuzu - Przyjazny dla środowiska


Poziomy emisji silników ISUZU są jednymi z najniższych w swojej klasie. Spełnienie wymogu zmniejszenia zawartości tlenku azotu NOx, który jest wysoce toksyczny i powoduje choroby płuc, bóle głowy i oddziałuje na podrażnienia oczu, możliwe jest dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy ISUZU.

Jako jeden z największych producentów silników na świecie ISUZU oferuje nowoczesny silnik wyposażony w system Common Rail, system recyrkulacji spalin (EGR) wyposażony we własną chłodnicę, turbosprężarkę o zmiennej geometrii, katalizator i najnowszej generacji ceramiczny filtr cząstek stałych z funkcjami automatycznego czyszczenia oraz informacją o stanie zapełnienia.
Isuzu - Przyjazny dla środowiska
TOP