Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/masterbit/ftp/isuzu/truck2/index.php5 on line 25
Światowy lider - ISUZU
ISUZU D-MAX
ISUZU / Informacje o produkcie / Światowy lider

Większa moc, większa wydajność

Firma ISUZU Motors Limited jest jednym z najstarszych japońskich producentów samochodów. Bogata tradycja, szeroka gama nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz pasja stanowią niezrównane połączenie sprawiając, że ISUZU pełni w świecie motoryzacji rolę pioniera. Samochody marki ISUZU sprzedawane są na ponad 25 rynkach, zaczynając od Japonii przez USA aż do Australii.

Światowy lider w kategorii: pojazdy od 6 do 16 ton DMC

Do tej pory ISUZU Motors wyprodukowało ponad 26 milionów samochodów ciężarowych a w kategoriach pojazdu od 6 do 16 ton DMC jest jednoznacznie światowym liderem. Najmniejsza Gama N, o masie całkowitej od 3,5 t do 9 t (w Polsce oferowana w zakresie od 3,5 t do 7,5 tony) należy do najlepiej sprzedających się samochodów ciężarowych na świecie z roczną produkcją ponad 253 tysięcy tych pojazdów.
Isuzu - światowy lider w produkcji silników

Światowy lider w produkcji silników

ISUZU specjalizuje się również w projektowaniu i produkcji silników wysokoprężnych, które mają zastosowanie w pojazdach osobowych i ciężarowych, autobusach, maszynach budowlanych i transportowych m.in. HITACHI, GEHL, TCM, BOBCAT, CLARC, KOBELCO, SUMITOMO, KATO, IHI, JSK, KAWASAKI, FIAT, NEW HOLLAND, JHP, AIMI, FURUKAWA, CASE, JCB, KOMATSU, KUBOTA, JUNGHEINRICH, WARYŃSKI, TADANO FAUN, SAAB, OPEL, RENAULT oraz w wielu innych urządzeniach. O wysokim zaawansowaniu technicznym i jakości silników wysokoprężnych ISUZU świadczy fakt, że marka ISUZU jest obecnie największym na świecie producentem tych silników z roczną produkcją przekraczającą 878 000 sztuk.
Isuzu - światowy lider w produkcji silników

Isuzu - światowy lider w produkcji silników
TOP