Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/masterbit/ftp/isuzu/truck2/index.php5 on line 25
Samochody dostawcze ISUZU DMC do 3.5 t - jazda bez viaTOLL
ISUZU D-MAX
ISUZU / Samochody dostawcze i ciężarowe / Na prawo jazdy kat.B DMC do 3.5 t. bez tachografu i VIATOLL

Na prawo jazdy kat.B DMC do 3.5 t.
BEZ TACHOGRAFU i BEZ VIATOLL


Główną maksymą dla Isuzu jest stworzenie na światowym rynku nowego standardu dla lekkich ciężarówek. Gwarancja komfortu, wydajności oraz niezawodności jest obietnicą dla każdego kierowcy. Atrakcyjny wygląd w powiązaniu z troską o środowisko naturalne przedstawia obraz, który może być ozdobą każdej firmy.
Ufając ISUZU...
Wybierasz NAJKORZYSTNIEJ.
ISUZU na Kat.B

Siła i wytrzymałość zapewniają przystosowanie do transportu wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych. Doskonała wydajność oraz zmniejszone zużycie paliwa: technologia silników Isuzu otwiera nowe horyzonty.
Trwały i niezawodny, jednocześnie lżejszy pojazd cechujący się mocą i elastycznością przystosowany został do wykonawania każdej pracy.

Ekstremalne warunki pracy podkreślają jakość ciężarówek Isuzu.


Ciężarówki o DMC do 3,5 t. oferowane są z sześcioma rozstawami osi i w wielu wariantach fabrycznych zabudów. Pojazdy oferowane są z wąską lub szeroką kabiną. Wersja z wąską kabiną i najkrótszym rozstawem osi to idealny pojazd do poruszania się w wąskich uliczkach czy w parkach.

Wybierz pojazd

TOP