Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/masterbit/ftp/isuzu/truck2/index.php5 on line 25
Serwis i części ISUZU
ISUZU D-MAX
ISUZU / Serwis i części

Twój samochód jest w dobrych rękach!
Gwarancja wysokiej jakości serwisu na stałym, niezmiennym poziomie!

Jesteśmy autoryzowanym serwisem pojazdów marki ISUZU.

Oferujemy Klientom, oprócz pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, szereg usług specjalistycznych. Są to między innymi: dokonywanie specyficznych modyfikacji aut dostawczych i ciężarowych, serwis ogumienia, przeglądy okresowe oraz pełna diagnostyka pojazdu.
Realizujemy naprawy dla klientów indywidualnych, firm oraz flot samochodowych we wszystkich markach samochodów. Dysponujemy również bogatą ofertą części zamiennych i akcesoriów.

Nasze największe atuty:

  • zaawansowana mechanika samochodowa
  • kompleksowa obsługa
  • doskonale wyposażony, nowoczesny budynek, zaprojektowany specjalnie do celów warsztatowych
  • wyjątkowe przeszkolenie personelu
  • nasi pracownicy to specjaliści, którzy w umiejętny i skuteczny sposób połączyli swoją pasję i miłość do motoryzacji, z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży motoryzacyjnej
Isuzu - serwis pojazdów
Serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasza firma gwarantuje kompleksową obsługę, wysokiej jakości oferowane produkty i usługi oraz wyjątkowe traktowanie każdego klienta. Mamy nadzieję, że dzięki tym walorom zyskamy Państwa zaufanie i staniemy się pomocnym partnerem w spełnianiu Państwa potrzeb związanych z transportem i motoryzacją.
TOP