Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/masterbit/ftp/isuzu/truck2/index.php5 on line 25
Jakość i wytrzymałość ISUZU
ISUZU D-MAX
ISUZU / Informacje o produkcie / Jakość i wytrzymałość

Ufając ISUZU... Wybierasz NAJKORZYSTNIEJ

Japoński przemysł motoryzacyjny jest znany od dziesięcioleci ze swojego wyjątkowego podejścia do projektowania, rozwoju i produkcji samochodów. Każdy szczegół samochodu marki ISUZU jest podyktowany potrzebami użytkownika. Dlatego też samochody dostawcze i ciężarowe marki ISUZU to pojazdy zbudowane solidnie z niebywałą precyzją od samych podstaw. To sprawia, że samochody marki ISUZU cechuje ogromna wszechstronność, która czyni je gotowymi do każdego wyzwania.

W roku 1991 silnik ISUZU o oznaczeniu P799WE pojawił sie w FROMULE 1 pod szyldem zespołu Lotus. Była to jednostka zbudowana w układzie V, dwunastocylindrowa, gdzie kąt pomiędzy cylindrami wynosił aż 75 stopni. Silnik miał pojemność 3,5 litra oraz rozwijał bagatela 740 KM/13500 rpm, 420 Nm. Co ciekawe, na testach na torze Silverstone, był to jedyny silnik, który odpalił za pierwszym razem, przez co mechanicy innych zespołów nie mogli wyjść z podziwu! Niestety na testach sie skończyło, gdyż szefostwo ISUZU nie podpisało umowy z Lotus Racing tłumacząc się polityką firmy ukierunkowaną na rozwój swoich SUV-ów, pick-upów i ciężarówek... Ale doświadczenia pozostały.

Dzięki temu cieszą się one obecnie sławą nadzwyczaj długiej żywotności, jakości i wytrzymałości w bardzo trudnych warunkach, co przekłada się na długotrwałe przywiązanie użytkownika do marki.


Silniki ISUZU to zapewnienie niespotykanej trwałości, świetnych osiągów,
elastyczności oraz ekonomicznego zużycia paliwa.

Isuzu - Truck for life

Isuzu - Truck for life

Isuzu - Truck for life
ISUZU 10PE1


Jesteśmy pionierami w budowie nowoczesnych jednostek napędowych. Nasza najnowocześniejsza jednostka o oznaczeniu 10PE1 V10 o pojemności 19001cm3 posiada moc 600KM i osiąga 3500Nm. Jest montowana w modelu ISUZU GIGA
Sława marki ISUZU, jak również wyniki sprzedaży, są najlepszym dowodem tego, że w segmencie samochodów ciężarowych pojazdy ISUZU należą do najlepszych.

ISUZU SPORT P799WE
TOP